> PRACA > Kraków

Kierownik Techniczny Obiektu w Kraków, Małopolskie sprżedam

Obowiązki: Zarządzanie realizacją eksploatacji technicznej budynków, zarządzanie usługą sprzątania i nadzór nad pracą recepcji Nadzór nad realizacją konserwacji planowej (PPM); koordynacja prac techników, kontrola jakości i terminowości wykonania, sporządzanie raportów Nadzór nad usuwaniem awarii i prowadzeniem remontów, kontrola prac do wykonania w systemie REALM/REMS Analiza kosztów ponoszonych przez Klienta i poszukiwanie sposobów na ich obniżenie Koordynacja i zarządzanie podległymi usługami świadczonymi Klientowi zgodnie z Umową Prowadzenie i nadzór nad bazami danych o budynkach, urządzeniach w nich zainstalowanych oraz innych danych dotyczących technicznego utrzymania budynków Współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie obsługi technicznej budynków Klienta Nadzór nad zakupami i magazynowaniem artykułów podlegających zużyciu Zarządzanie podległym zespołem pracowników Wymagania: Uprawnienia SEP min. grupa 1 Komunikatywna znajomość języka angielskiego Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku Doświadczenie w kierowaniu zespołem Dyspozycyjność i zaangażowanie Mile widziane techniczne wykształcenie Oferujemy: Możliwość rozwoju i awansu w ramach struktury firmy Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i osiąganych wyników Samodzielność w działaniu w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku Nowoczesne środowisko pracy Udział w realizacji nowych projektów biznesowych

Detale ogłoszenia: Kierownik Techniczny Obiektu
Sprzedawca: ISS Facility Services Sp. z o.o.
Rodzaj: Sprżedam - prywatne
WojewództwoMałopolskie
Miasto:Kraków